SSS


SIKÇA SORULAN SORULAR
SORU: Şirketiniz kontrolü altında olan bahçeler profesyonel şekilde üretime hazırlanıyor mu? Yoksa geleneksel tarım ile paralel bir gelişime mi bırakılıyor?
CEVAP: Kontrolümüz altındaki ve dışındaki ticaretini gerçekleştirdiğimiz tüm bahçelerin gelişimi, üretim sezonuna hazırlanışı ve zirai sağlık kontrolleri profesyonel kadromuz tarafından periyodik olarak takip edilmekte olup ürün bazlı stratejiler geliştirilmektedir.
SORU: Ürünleriniz üretimi ve paketlemesi Avrupa Birliği standartlarına uygun şekilde yapılıyor mu?
CEVAP: Evet, ürünlerimiz hem üretim hem de paketleme esnasında Avrupa Birliği standartlarını esas alarak hazırlanmaktadır.
SORU: Ürün sevkiyatında hangi nakliye şekillerini kullanıyorsunuz?
CEVAP: Sevkiyatlarımız da tüm nakliye şekillerini kullanıyoruz. ( KARA, HAVA, DENİZ) Müşterilerimizden gelen talepler ve sevkiyatın yapılacağı ülkenin coğrafi konumu bu konuda belirleyici olmaktadır.
SORU: Hangi ülkeler ile ticaret yapmaktasınız?
CEVAP: Dolaylı ve direkt olarak Avrupa kıtası ile yoğun şekilde ticaretimizi sürdürmekteyiz ( Almanya, İspanya, Fransa, Macaristan, Bosna Hersek, Sırbistan, Kosova, Polonya, Litvanya, Letonya, Belarus, Rusya,). Avrupa dışında, Azerbaycan ve Katar ile ticaretimizi sürdürmekteyiz.
SORU: Türkiye’de ağırlıklı olarak hangi bölgelerden çalışıyorsunuz?
CEVAP: Ticari taleplere göre her bölgede yetişen ürünler ile ilgileniyoruz. Ancak narenciye ticaretimizin yoğunluğundan ötürü Akdeniz ve Ege bölgesi ön plana çıkmaktadır.